Koupelna, Liberec

Jednou z dalších realizací byla rekonstrukce koupelny. Podívejte se, jak dopadl konečný výsledek. K dispozici jsou i fotografie finálního řešení, které pořídila přímo majitelka koupelny.

Každý projekt je jiný a liší se samozřejmě dle přání a představ klienta. Při své práci se snažím zohlednit nejen všechny tyto požadavky, ale hlavně možnosti prostoru. Předem bych ráda upozornila, že spolupráce a komunikace na projektu probíhala přes internetovou komunikaci. Z toho důvodu pořídila fotografie realizace přímo klientka.    

K návrhu koupelny jsem byla přizvána v době, kdy už klientka měla jistou představu o nové koupelně. Na mně pak zůstalo, abych ji ve svém návrhu interiéru zrealizovala.

Na začátku jsme si ujasnily styl a barvy, ve kterém by koupelna měla být navržena. Klientka nejprve trvala na bílé podlaze, ale z hlediska údržby a praktičnosti jsem navrhla zvolit jiný typ barvy. Nakonec jsme využily napodobeninu šedého mramoru a pro udržení celistvého vzhledu jsem zachovala odstín šedé i na obkladu.

Poté přišel na řadu výběr výrazných prvků, jako jsou vana, umyvadlo a toaleta.

Pro umístění bílé vany jsme využily celou šířku stěny.  Umyvadlo i toaleta byly vybrány v podobném stylu. Nad umyvadlo jsme umístily zrcadlo s výraznějším rámem, a protože zde nebyl již dostatečný prostor pro postranní svítidla, použily jsme větší světlo s umístěním nad zrcadlo.

Posledním dominantním prvkem, který jsme zvolily, byl skleněný lustr. Výrazné osvětlení skvěle oživilo prostor a celý vzhled koupelny.

 


Typ realizace: Koupelna     Místo realizace: Liberec     Rok realizace: 2016