Bez toho se v malém bytě nepohnete

Střešní apartmán, perfektní terasa a výhled k nezaplacení-i tak může vypadat vysněné bydlení. Avšak většina z nás nakonec spadne z obláčků a uvelebí se v bytě, kvůli kterému nemusí přestat jíst, aby bylo na nájem či hypotéku.

I když to není přesně podle našich představ, tak i přesto své obydlí milujeme a chceme si ho zařídit podle svého. Velikost a množství vybavení bychom měli zvolit podle velikosti obydlí. Pokud zařizujete menší prostor, tak vám tento článek přijde vhod.

 

1.Mnohoúčelový vozík

ikea

Jedna z velmi praktických věcí je vozík, který má neutrální design a má více způsobů, jak lze využít. Hodí se i do kuchyně i jako odkládací místo do obývacího pokoje.

2. Botník

ikea

Možností uspořádat boty je milión. Jelikož jsou boty potřeba každý den, musí být dobře dostupné. Jedna z možností je vyklápěcí botník, který nezabírá místo a kde máte přehled o veškeré obuvi.

3. Odkládací stolek

boconcept

Prostor, který může být použit i jako konferenční stolek. Můžete ho vysunout či schovat jeho druhou část, a proto můžete jeho rozlohu měnit podle potřeby a nezabírá potřebné místo. Pro menší prostory je velmi praktický. 

4. Odkapávač nádobí

Qoo10

Máte malý byt, malou kuchyňskou linku a tudíž žádný prostor na odkapávač nádobí? Vůbec nevadí. Zavěstě odkapávač nádobí přímo do dřezu. Je cenově velmi dostupný a ušetříte místo. 

5. Stylová knihovna

vitra

I v případě, že v bytě není místa nazbyt, si můžete zařídit velmi stylovou knihovnu (Ronan & Erwan Bouroullec, 2012), která vám nezabere půlku místnosti. Působí velmi vzdušně a poličky se dají namontovat podle vašich představ. 

 


Vloženo Od