Služby

Co mohu nabídnout? Kompletní návrh interiéru i jednorázové konzultace. Poradím vám, jak správně uspořádat prostor a sladit doplňky. Nesoustředím se jen na vytvoření harmonie vzájemných prvků, ale chci, aby výsledný prostor byl praktický a pohodlný.

Jak začít? Pokud hledáte zapáleného designéra, jste na správném místě. Stačí mi poslat nezávaznou poptávku či dotaz, obratem vám odpovím. Nevíte si rady s volbou osvětlení, s kombinací vhodných typů dřeva nebo barev? Nevadí, ráda doporučím nejlepší řešení. Poskytuji poradenství i menšího formátu.

Konzultace, podklady, nápad a řešení

Vyplňte kontaktní formulář, napište svoji představu či dotaz, a ostatní nechte na mně. V případě, že se bude jednat o časově náročnější projekt, dohodneme si období, kdy pro vás budu plně k dispozici.

Postarám se o splnění vašeho snu o krásném interiéru a dodám veškeré podklady, které jsou k realizaci potřebné. Navíc připravím i více možných variant. Nechte si navrhnout interiér podle svých představ a nebojte se využít služeb profesionála. Domov je místem, které by přeci mělo být výjimečné. Dodám vám kompletní návrh interiéru na míru.