Jak to funguje?

Objednejte si služby interiérového designéra a nechte si poradit. Jak vzájemná spolupráce funguje? Zašlete nezávaznou poptávku. Obratem vás kontaktuji a doladíme všechny detaily.

Pracuji podobně jako ostatní interiéroví designéři s jediným rozdílem, veškerá komunikace s klientem probíhá přes internet. Tento způsob je rychlý a přínosný, jelikož odpadá složité domlouvání schůzek.  

Jak přesně spolupráce vypadá? Fotky jsou základem. Nepotřebuji profesionální snímky vašeho bydlení, stačí zaslat obrázky prostoru, který právě řešíte, a to včetně jeho rozměrů. Neměli byste zapomenout ani na upřesnění vašich požadavků a možností. Rozhodující je pro mě zadání. Nebojte se vyjádřit, co přesně požadujete. Klidně napište, že hledáte pohovku alespoň pro tři lidi, že preferujete menší rozměr jídelního stolu apod. Zpracuji všechna vaše přání v několika variantách.

Vaše představa o ideálním interiéru = má práce

Jakmile odsouhlasíte a schválíte zvolenou variantu, zaměříme se na další prvky a vzájemné kombinace barev, materiálů a výmalby. Poté přijde na řadu zařízení. Pokud se jedná o zcela prázdný prostor, postupuje se většinou od těch největších doplňků (například pohovka) k těm menším.

Po dořešení vybavení si celý projekt zrekapitulujeme a zhodnotíme, případně projdeme další úpravy a změny. V konečné fázi vám zašlu podklady k realizaci, včetně doplňujících informací k celkovému zařízení interiéru. Toto je pouze rychlý souhrn průběhu spolupráce, abyste získali prvotní představu. Každý projekt je jiný a vyžaduje odlišný přístup. Věřím, že společně najdeme správné řešení i pro vaše bydlení.