Jak to funguje?

Objednejte si služby interiérového designéra a nechte si poradit. Jak vzájemná spolupráce funguje? Zašlete nezávaznou poptávku. Obratem vás kontaktuji a doladíme všechny detaily.

Pracuji podobně jako ostatní interiéroví designéři s jediným rozdílem, veškerá komunikace s klientem probíhá přes internet. Tento způsob je rychlý a přínosný, jelikož odpadá složité domlouvání schůzek.  

Jak přesně spolupráce vypadá? Fotky jsou základem. Nepotřebuji profesionální snímky vašeho bydlení, stačí zaslat obrázky prostoru, který právě řešíte, a to včetně jeho rozměrů. Co se týče zařizovacích prvků a stylu, tak inspirativní fotky z internetu, vždy hodně pomůžou. Neměli byste zapomenout ani na upřesnění vašich požadavků a možností. 

Vaše představa o ideálním interiéru = má práce

Rozhodující je pro mě zadání. Nebojte se vyjádřit, co přesně požadujete. Klidně napište, že chcete vytvořit univerzální dětský pokojíček, ve kterém si vaše děti budou hrát co možná nejdéle nebo že máte pohovku a nevíte si rady, jak ji do prostoru zahrnout. Zpracuji všechna vaše přání v několika variantách.

Po dořešení potřebných informací si celý projekt zrekapitulujeme. Jakmile budu mít podklady k vašemu prostoru, začnu pracovat na 3D vizualizaci. Tu vám poté zašlu na vámi zadanou emailovou adresu.

Toto je pouze rychlý souhrn průběhu spolupráce, abyste získali prvotní představu. Každý projekt je jiný a vyžaduje odlišný přístup. Věřím, že společně najdeme správné řešení i pro vaše bydlení.