Designérka

Komunikativní, tvrdohlavá a pracovitá designérka.

Jmenuji se Ivona Svobodníková a chci vám pomoci naplnit vaše interiérové sny. Vždy jsem obdivovala světoznámé designéry a designérská studia, jako jsou například Philippe Starck, Patricia Urquiola, Ronan a Erwan Bouroullec nebo Olgoj Chorchoj. Co však bylo, a stále je, mým hlavním hnacím motorem? Představa, že správnou kombinací věcí můžete vytvořit krásný prostor, který dává smysl.

Něco málo o mně

Interiérový design mě baví, zajímám se o něj a neustále hledám novou inspiraci. Vystudovala jsem DesignŠkolu v Praze pod vedením výborných lektorů, kde jsem po zakončení studia obdržela rekvalifikační certifikát a diplom prvního stupně.  V současnosti se dále vzdělávám v tomto oboru a studuji dálkově na Inchbald School of Design v Londýně.

… a mém studiu

V letech 2012-2015 jsem absolvovala studium na DesignŠkole v Praze, která funguje od roku 2006 a nyní patří k uznávaným centrům rozvoje profesionálních interiérových designérů v České republice. Přestože výuka zahrnovala více odvětví, všechna byla úzce propojena s interiérovým designem. Vhodný výběr výmalby či dřeva, využití správných materiálů a jejich kombinace aj., to jsou témata, na která vám pomohu najít odpověď.

Nezahálím a snažím se neustále rozvíjet, proto jsem v rámci online výuky začala dálkově studovat i Inchbald School of Design v Londýně. Jedná se o jednu z nejznámějších škol interiérového designu, která vznikla již v roce 1960 a je spojena se jmény mnoha známých designérů.

Potřebujete poradit s vybavením interiéru? Obraťte se na mě.